theme wordpress
Portfolio - abivardco.com
214
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-214,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

محصولات

شرکت ابیورد در سال 1390 در استان تهران به بهره­ برداری رسید، از ابتدای راه اندازی شرکت، همواره طرح توسعه کمی و کیفی شرکت مد نظر بوده و در دستور کار این شرکت قرار داشته است از اینرو با استفاده از جدیدترین دست آوردها و روشهای  روز جهان در زمینه آبراه، کفشور و حوله خشک کن تلاش روز افزون خود را در جهت تامين رضايت مشتريان و مصرف کنندگان به کار گرفته است و امید دارد که گام موثری در پیشرفت صنعت تاسیسات کشور برداشته وموجبات ارتقاء ضریب آسایش در محل کار و سکونت افراد را فراهم نماید. فعالیت اصلی این شرکت طراحی ساخت تولید و توزیع  حوله خشک کن و کفشورهای استیل، برنجی و پلاستیکی می باشد. تولید شیر آلات نیز از جمله برنامه های آینده این شرکت است.

حوله خشک کن

سیستم های گرمایشی و سرمایشی به خصوص شوفاژ ها و رادیاتورها به عنوان اجزای جدا نشدنی از تاسیسات خانه شناخته می شوند و حذف آن ها تقریبا غیر ممکن است و از طرفی ظاهر نا مناسب و جا گیر بودنشان هم برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه مشکل ساز است. به همین این شرکت اقدام به تولید رادیاتور هایی با اشکال تزئینی نموه است. این رادیاتور ها علاوه بر گرمایش فضا به عنوان حوله خشک کن هم شناخته می شوند.

کفشورپلاستیکی

کفشور پلاستیکی این شرکت در ابعاد 10*10 ،دو درب و پایه بلند می باشد.

کفشور استیل

این کفشورها امکان نصب در راه آب های کف سرویس بهداشتی ،آشپزخانه ،حمام ,بالکن ,پشت بام، سالنها و استخر را دارند. جنس آنها برنجی و استیل( 304 نگیر) در رنگهای طلایی، نقره ایی و سفید و در ابعاد و مشخصات ذیل ذیل می باشند:

  1. کفشورهای 10*10 :در دومدل پایه بلند و بدون پایه به همراه موگیر می باشند.
  2. کفشورهای 12*12 :در دو مدل پایه بلند و بدون پایه ، دو درب به همراه موگیر می باشند.

این شرکت آمادگی پذیرش نمایندگی فعال و همکاری با انبوه سازان و فروشگاه های سراسر کشور را دارد.