theme wordpress
Contact us - abivardco.com
154
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-154,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

درباره ما

شرکت ابیورد در سال 1390 در استان تهران به بهره­ برداری رسید، از ابتدای راه اندازی شرکت، همواره طرح توسعه کمی و کیفی شرکت مد نظر بوده و در دستور کار این شرکت قرار داشته است از اینرو با استفاده از جدیدترین دست آوردها و روشهای  روز جهان در زمینه آبراه, کفشور و حوله خشک کن تلاش روز افزون خود را در جهت تامين رضايت مشتريان و مصرف کنندگان به کار گرفته است و امید دارد که گام موثری در پیشرفت صنعت تاسیسات کشور برداشته وموجبات ارتقاء ضریب آسایش در محل کار و سکونت افراد را فراهم نماید. فعالیت اصلی این شرکت طراحی ساخت تولید و توزیع  حوله خشک کن و کفشورهای استیل ، برنجی  و پلاستیکی می باشد. تولید شیر آلات نیز از جمله برنامه های آینده این شرکت است.

رمز موفقیت این شرکت قدرت تطبیق در پاسخگویی به تغییرنیازهای مشتری و استاندارد های ملی و بین المللی است . در این شرکت مشتریان دارای ارزشی والا بوده و از ترکیبی کامل از خدمات شامل محصولات کیفی وتحویل قابل اطمینان کالابرخوردارند. این امر از طریق رویکردی مبتنی بر خدمات رسانی که در تمام فرایند های درونی وبیرونی شرکت جاری است پشتیبانی میگردد.
شرکت ابیورد تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیرد تا کیفیتی در خور زندگی ایرانی باشد.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

ارتباط با ما

جهت برقراری تماس با شرکت بصورت مستقیم می توانید از شماره و ایمیل ذکر شده در این صفحه استفاده کنید و یا از طریق فرم تماس پیام خود را برای ما ارسال نمایید. جهت همکاری و اخذ نمایندگی فرم صفحه نمایندگی را تکمیل نمایید.

مسعود هاشم زاده

09123772072

hashemzadeh_homayony@yahoo.com

گوگل مپ